Previous Next

Požadavky zákazníků na dělení většího počtu přířezů z kruhových tyčí neustále narůstají, proto jsme se rozhodli pro doplnění pásových pil schopných produktivně dělit tyče do rozměru 220mm.

V říjnu jsme instalovali další dvě pily KASTO SSB A2. Věříme, že nyní budeme moci nabídnout kratší termíny a díky novým strojům i přesnější kusy.

Již delší dobu jsme se potýkali s problémy při manipulaci s těžkými břemeny v prostorech kde nejsou instalovány mostové jeřáby. Zejména při vykládání kontejnerů, při manipulaci s kovanými bloky, plechy a dalšími břemany o váze více než 4t.

Již delší dobu jsme se potýkali s problémy při manipulaci s těžkými břemeny v prostorech kde nejsou instalovány mostové jeřáby. Zejména při vykládání kontejnerů, při manipulaci s kovanými bloky, plechy a dalšími břemany o váze více než 4t. Do této hmotnosti jsme používali VZV TOYOTA, nad ni pouze jeřáby. Proto jsme se rozhodli pro pořízení nového VZV o nosnosti kolem 12t. Ve výběrovém řízení vyhrál VZV KALMAR 12 DSG. Nyní již zmíněný vozík používáme více než 3 měsíce a velmi se osvědčil. Došlo k podstatnému snížení času potřebného pro skládání kamionů, vykládání kontejnerů apod.

Napište nám

V případě zájmu se na nás obraťte pomocí kontaktního formuláře.

Aktuality

Užitečné informace

CZ TOP TRADE s. r. o., Ústí 190, 755 01 Vsetín
Tel. +420 571 421 210
E-mail: info(@)cztoptrade.cz

©2023 CZ TOP TRADE